Kim jestem

Witam Państwa i dziękuję, że odwiedziliście stronę Makalu Nieruchomości.

Nazywam się Monika Grygieńcza i jestem licencjonowanym Pośrednikiem Obrotu Nieruchomościami. Zawodu uczyłam się od najlepszych fachowców a codzienna praca i regularnie przeprowadzane transakcje utwierdzają mnie w przekonaniu, że Pośrednik Nieruchomości to moja pasja i bardzo użyteczne zajęcie.

Z doświadczenia wiem, że zakup nieruchomości często wiąże się z urzeczywistnianiem naszych marzeń i celów, nierzadko to trudna przeprawa. Jak ośmiotysięcznik w Himalajach dla ludzi gór, tak wymarzone mieszkanie, dom lub działka, która czeka na Państwa, wymaga zaangażowania, znajomości terenu i sprawnego poruszania się po meandrach rynku, by zadowolonym dotrzeć do celu. Znam tę drogę, dlatego oferuję Państwu zaopiekować się tym zawiłym procesem!

Zaoszczędzę Państwa czas i znajdę upragnione lokum. Zorganizuję i kompleksowo, a przede wszystkim, bezpiecznie przeprowadzę Państwa przez cały proces kupna-sprzedaży. Zapewniam profesjonalne podejście, przyjazne i pełne zaangażowania wsparcie. Moją domeną jest uczciwość, etyka zawodowa i empatia, ponieważ sama tego w ludziach szukam i takimi się w życiu otaczam.

Współpracuję również z doradcą finansowym, notariuszem i projektantem budowlanym.

Dlatego, jeśli Państwo:
- poszukują wymarzonej działki, domu, mieszkania
lub chcą po prostu bezpiecznie ulokować swoje oszczędności
- sprzedają lub wynajmują nieruchomość
- potrzebują wsparcia w zdobyciu kredytu na realizację planów
- potrzebują wsparcia architektów
to bardzo dobrze Państwo trafili!

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Monika Grygieńcza