Opinie naszych klientów!

"Profesjonalizm na najwyższym poziomie! W całym procesie sprzedaży, mogę śmiało powiedzieć, że uczestniczyłam tylko przy podpisywaniu umów. Wszystkie formalności przejęła firma Makalu. Pani Monika jest osobą na właściwym miejscu i w tym co robi czuje się wielką odpowiedzialność i pasję. Gorąco polecam!"
Dorota Rogala, Converting Company Sp.z o.o., grudzień 2023r.
"Podjąłem decyzje o sprzedaży domu i, nie ukrywam, że z polecenia, nawiązałem współpracę z Biurem Nieruchomości MAKALU. Od pierwszego kontaktu z p. Moniką miałem poczucie wysokiej profesji. Wszystkie moje uwagi i sugestie były uwzględniane. Pani Monika prowadząca moją sprawę zawsze służyła pomocą i radą, była dostępna bez trudności. Zaangażowanie 101%! Skorzystałem z wielu porad i wskazówek. Wykonana wizualna odsłona domu, zarówno zdjęcia jak i film na potrzeby ogłoszenia, to prawdziwe mistrzostwo. Doskonałość materiału potwierdziło wielu klientów. Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tego biura :)"
Tomasz Bochiński, wrzesień 2022r.
"Serdecznie dziękuję Pani Moniko. Jesteśmy wdzięcznie za Pani pomoc, życzliwość i profesjonalizm. Pozdrawiamy Sylwester i Marianna Sułkowscy"
Sylwester i Marianna Sułkowscy, lipiec 2022r.

"Pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt i obsługa. Następne transakcje tylko z Panią Moniką. Polecam!!!"
Maciej Łobiński, czerwiec 2022r.
"Zaufaj marce WSPON! Z wyrazami uznania dla Moniki Grygieńczy-członka Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Polecamy współpracę i życzymy powodzenia."
WSPON- Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami , kwiecień 2022r.
"Bardzo profesjonalne biuro , obsługa doskonała ale zaskoczyła mnie cierpliwość Pani Moniki dla "trudnych" klientów daję 6 gwiazdek! W okolicach Poznania współpraca tylko z Makalu."
Marcin Pawlik, luty 2022r.
"Pani Moniko,chciałam serdecznie podziękować za współpracę. Przede wszystkim bardzo profesjonalne załatwianie spraw dotyczących sprzedaży mojej działki w Nekiekce.Nadspodziewanie szybka sprzedaż.Jeszcze raz podkreślam Super współpraca!!! Dziękuję bardzo !!!
Z poważaniem Regina Adamska"
Regina Adamska, grudzień 2021r.
"Pani Monika udzieliła nam wszelkich odpowiedzi na pytania, zawsze była dostępna online. Na spotkaniach pojawiała się punktualnie, z uśmiechem, stąd nasze kontakty były nie tylko profesjonalne, ale i bardzo miłe.
Polecam Panią Monikę ze względu na jej wiedzę, pełny dostęp klienta do informacji i wszelką pomoc w sprawach związanych ze sprawami notarialnymi."
Elżbieta i Ryszard Drzazga, 25.09.2021r.
„Chciałabym bardzo podziękować, za współpracę, która była bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Poprowadziła Pani sprzedaż gładko od początku do końca nie mogłam powiedzieć na jej temat nic złego. Wszystko było przejrzyste, dokładne i załatwione do końca. Od początku widać w Pani pracy pełne zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Współpraca z Panią była bardzo miłym doświadczeniem.”
Aleksandra Grześkowiak, 21.09.2021r.